Pokój z Łukiem

130 - 200 (sezon) / zł za dobę

Wystrój tego pokoju zadowoli zwolenników minimalizmu. Klasyczne wyposażenie w stonowanej kolorystyce to też gwarancja spokojnej aury. Idealny dla 2 osób.

Zobacz
>> widok na morze

Pokój Beżowy

170 - 270 (sezon) / zł za dobę

Jasny i przytulny, po prostu beżowy. Choć nie brakuje tu bardziej zdecydowanych akcentów, jest to niezwykle stonowane miejsce, idealne do wypoczynku. Wyjątkowego klimatu dodają mu także oryginalne okienka, wpuszczającego do pokoju światło dzienne i zapewnia piękny widok na Bałtyk.
Pokój idealnie sprawdzi się dla 4 osób.

Zobacz
>> widok na morze

Pokój Okrągły

180 - 280 (sezon) / zł za dobę

Pokój w centralnym punkcie Willi, z przepięknie wyeksponowanym widokiem na Bałtyk. Duże okna zapewniają też naturalna światło w całym pomieszczeniu. Jasne i przestronne wnętrze umożliwiające wygodny wypoczynek dla 4 osób.

Zobacz
>> widok na morze

Pokój z Balkonem

140 - 220 (sezon) / zł za dobę

Duży i bardzo klimatyczny pokój. Jego niewątpliwym atutem jest balkon, z którego rozpościera się niczym niezakłócony widok na Bałtyk. Z tego też powodu ma on wielu fanów. Duże okna dostarczają też do pomieszczenia ogrom naturalnego światła. Pokój idealny dla 2 osób.

Zobacz

Pokój Tajemniczy

170 - 270 (sezon) / zł za dobę

Najbardziej nowoczesny pod względem wystroju. Urządzony w zgodzie z dzisiejszymi trendami. Dla lubiących szarości i styl skandynawskiego minimalizmu. Duży salon z wygodną sofą i dodatkowa oddzielna sypialnia, tajemniczo wkomponowana w przestrzeń . Jasne i stonowane pomieszczenie. Pokój umożliwia nocleg dla 4 osób.

Zobacz

Pokój Rodzinny

250- 340 (sezon) / zł za dobę

Największy z oferowanych w naszym pensjonacie – pokój rodzinny. Wyposażony w ciemne meble, przypada do gustu zwolennikom klasyki. Salon z sypialnią i wygodną łazienką. Komfortowy dla 3 osób.

Zobacz

Pokój Romantyczny

od 140 ZŁ / za dobę

Dla tych którzy we wnętrzach chcą się poczuć przede wszystkim przytulnie. Duży wygodny pokój z ogromnym łóżkiem. Wyposażony w stylizowane meble. Rozświetlony ogromną ilością światła zewnętrznego za sprawą dużych okien. W pokoju wygodnie spędzą wypoczynek 2 osoby.

Zobacz